مهدی ، باحال و جمع آوری شده در قلب سریال فرانسوی Netflix "Ganglands" ، با مرگ برادرش تسخیر شده است. احساس گناه تصمیمات مهدی را پیش می برد زیرا او درگیر یک نزاع شدید بین قاچاقچیان مواد مخدر می شود.

و با این حال ما چیزی در مورد آن خواهر و برادر از دست رفته نمی دانیم. نمایش در مورد نحوه مرگ او توضیح نمی دهد. هیچ توضیحی مناسب و یا فلاش بک های برانگیزی وجود ندارد.

ژولین لکلرک ، کارگردان و سازنده سریال ، در تماس تصویری اخیر خود از پاریس به فرانسوی گفت: "ما آن صحنه ها را نوشتیم ، اما فکر کردیم نباید بینندگان را دست کم بگیریم." "بد نیست داستان عقب را به تخیل بسپاریم و همیشه توضیح ندهیم."

و به همین دلیل است که فیلم های او یکی از کمترین B.M.I. را در کسب و کار اکشن دارند: او فیلم را کوتاه می کند. از زمان اولین حضورش ، هیجان انگیز علمی تخیلی 2007 "Chrysalis" (مدت زمان اجرا: 1 ساعت 34 دقیقه) ، او شهرت خود را به عنوان کارگردان سوارکاری های کارآمد و بدون مزخرف بدست آورده است. حتی زمانی که او نام های بین المللی را به دست می آورد ، مانند ژان کلود ون دام در فیلم 2019 "The Bouncer" (همچنین 1:34) یا اولگا کوریلنکو در فیلم 205 Netflix "Sentinelle" (خوب است در 1:20) ، لکلرک مقاومت می کند. وسوسه گفتگوی بیشتر ، بیان بیشتر یا دعواهای بیشتر.

س questionال این بود که آیا فرمول Leclercq می تواند در چهار ساعت و نیم "Ganglands" ، که هفته گذشته در Netflix نمایش داده شد ، کار کند؟

سامی بوآجیلا ، که نوبت او به عنوان مهدی در این سریال چهارمین حضورش با کارگردان بود ، نیازی به متقاعد کردن نداشت.

بوآجیلا ، مرد برجسته محبوب سینمای بزرگ فرانسه که بازی در فیلم "یک پسر" برای او جایزه سزار 2021 را به ارمغان آورد ، گفت: "این در نگاه اول عشق بود-ما در یک طول موج بودیم ، ما رویکرد یکسانی داشتیم." بهترین بازیگر

وی افزود: "ما هر دو عاشق این شخصیت های خاموش و برجسته ، کمی خشن در لبه ها هستیم ، و من زیبایی شناسی او را دوست دارم." "علامت تجاری ژولین جهت هنری او است - یک ریتم ، یک صدا و یک سکوت وجود دارد. حالات و احساسات وجود دارد ، اما شخصیت ها در بیان آنها مشکل دارند ، بنابراین به آنها عمل می کنند. "

این رویکرد "نشان بده ، نگو" ممکن است یکی از دلایل سبک سختگیرانه لکلرک باشد ، جایی بین ژان پیر ملویل و کلینت ایستوود ، نیاز به ترجمه کمی دارد: زیرنویس های کمی برای دلسرد کردن افراد حساس به آنها وجود دارد. فیلم های او برای نتفلیکس آنقدر در سطح بین المللی عملکرد خوبی داشته اند که این شرکت ، که در طول تاریخ فقط فیلم های Leclercq را برای پخش مجوز گرفته بود ، به عنوان توزیع کننده اصلی فیلم 2020 خود ، "زمین و خون" (1:20) امضا کرد.

کارهای لکلرک می تواند مانند یک لوکوموتیو باشد که روی ریل های مستقیم جلو می رود - کل طرح "زمین و خون" به یک مبارزه طولانی بین صاحب کارخانه چوب بری و فروشندگانی که به دنبال انبار یده شده اند خلاصه می شود. با این حال ، با پارامترهای گسترده تر ، موتور "Ganglands" می تواند چند ماشین دیگر را بکشد.

طبق معمول ، اصل داستان ساده است: شونز (سوفیا لسافره) پس از ربوده شدن او و دوست دخترش ، لیانا (تریسی گوتاس) ، که به طور ناگهانی مواد مخدر را از مرد اشتباه می ند ، ربوده می شود و فقط عموی شونز ، مهدی ، می تواند به آزادی او کمک کند. به اما در حال حاضر جایی برای قوه قضائیه انسانی و پویایی بین فردی - و حتی اشاره به داستانهای عقب - وجود دارد که لکلرک معمولاً از آن صرف نظر می کند.

حمید هلیوآ ، خالق و نویسنده این برنامه ، گفت: "ما به سرعت ایده فاجعه خانوادگی را بسیار در قالب یک تراژدی یونانی ، که همه شخصیت ها را به هم پیوند می دهد ، پذیرفتیم." راهی برای جلوگیری از رقیق کردن یک فیلم "ما می خواستیم بر تنش ، عمل و خانواده تمرکز کنیم."

"Ganglands" مطمئناً در مقیاس بزرگتر از معمول Leclercq عمل می کند. اما نتفلیکس معتقد بود که می تواند در شش قسمت به همان اندازه کارآمد باشد ، به جای اینکه در یک ساعت و نیم محکم پیچیده شود و با این ایده به او نزدیک شد. کارگردان به چالش علاقه مند بود.

لکلرک ، 42 ساله ، مردی تنومند و بدحجاب که روی انگشتان دست خود خالکوبی می کرد ، گفت: "من فکر می کنم امروز همه فیلمسازان خیال پردازش یک سریال را دارند." "برای بینندگان ، آنها واقعاً هیجان انگیز هستند. من پنج بار کارآگاه واقعی» ، سه بار بریکینگ بد» را تماشا کرده ام. »

با این حال ، لکلرک و هلیوآ آگاه بودند که نفخ تهدیدی مداوم خواهد بود. هلیوآ گفت: "اغلب وقتی هشت قسمت وجود دارد ، احساس می کنید که می توانید یکی یا دو قسمت را از بین ببرید." "بنابراین ما می خواستیم بیننده را از همان ابتدا جذب کنیم و تا آخرین قسمت آن را رها نکنیم."

در زبان فرانسوی ، این سریال با عنوان "Braqueurs" به عنوان یک فیلم Leclercq از سال 2015 ، که در ایالات متحده به "The Crew" معروف است (1:21). در هر دو ، بوآجیلا ، 55 ساله ، نقش رهبر سنگی و کاریزماتیک حلقه را بازی می کند ، اما آنها شخصیت های یکسانی ندارند و خطوط داستان بی ربط هستند.

لکلرک گفت: "ما سعی کردیم همه جنبه ها را تقویت کنیم." "The Crew" در حومه پاریس تنظیم شد و شامل کیلوگرم کک بود. اکنون ما در بروکسل و بندر آنتورپ ، که مرکز مواد مخدر از آمریکای جنوبی است ، هستیم و دیگر با کیلو کار نداریم ، بلکه با تن ها سروکار داریم. افراد بد قدرتمندتر هستند. "

در کار بلند خود ، حفظ تولید

دانلود سریال پادشاه سلامت باد با دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی عشق تجملاتی با دوبله فارسی

دانلود فیلم ترکی Yanimda Kal 2018 با من بمان با زیرنویس فارسی

دانلود سریال ترکی حکایت ما دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی Canevim آشیانه ی دلم با زیرنویس فارسی

دانلود سریال ترکی کسی نمیداند با زیرنویس فارسی

، ,یک ,فیلم ,های ,لکلرک ,کند ,، که ,را به ,می کند ,وجود دارد ,می تواند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جزوه پی دی اف dlsoren دانلود کده awarebacklink معرفی بهترین هتل ها و اقامتگاه ها بهار بیا برا خرید مجله عروس paygahmersad نکس فور یو